Týdenní plány

Týdenní plán na 16.4 až 22.4.2018


Milé děti,

v tomto týdnu na vás čeká dlouho očekávaný a plánovaný výlet do Jump areny v Praze!!!!! Doufám, že se vám výlet vydaří a že naplní vaše očekávání. Odjíždíme v pondělí 16.4 v 8,00 hodin od Obecního úřadu. Buďte tam včas. Nejpozději v 7,50 hodin. Návrat do školy se předpokládá mezi jednou a půl druhou hodinou. Oběd stihnete normálně ve škole. V batohu mějte věci na převlečení dle instrukcí a svačinu s pitím. Nic jiného potřebovat nebudete. A nezapomeňte, že v pátek 20.4 jedete na svou první lekci plavání! Kdo ještě nemáte odevzdaný formulář od lékaře, tak ho tento týden určitě odevzdejte. Potřebujete ho mít vyplněný před svou první lekcí plavání!

V českém jazyce budeme pracovat se slovesy. V matematice budeme počítat jednotky hmotnosti. Ve vlastivědě už začneme další kapitolu - Vznik českého státu a vláda Přemyslovců. Napíšete si tak test na Velkomoravskou říši. V přírodovědě dál pokračujeme kapitolou - Rostliny a živočichové na poli.

Znovu vám chci připomenout - kontrolujte si pořádně všechny pomůcky na další den do školy. Nezapomínejte na sešity. Kontrolujte si týdenní plán a plňte všechny domácí úkoly správně a včas. Na výuku se připravujte a učte z hodiny na hodinu. Vaše vědomosti jsou stále prověřovány průběžně malými testíky, na které vás dopředu nebudu upozorňovat. A nezapomínejte na opravy!

Přeji vám úspěšný týden :-)

Vaše paní učitelka Jitka

Úkoly:

Ma - na úterý 17.4 - PS str.14/8, na čtvrtek 19.4 - do domácího sešitu vypracuj z učebnice str. 83/4

ČJ - na úterý 17.4 - diktát s přípravou z učebnice str. 65/4, na středu 18.4. -vypracuj v PS str. 55/21

Př - na úterý 17.4 - PS str. 20/vyjmenujte ostatní výrobky z obilnin....

VL - na čtvrtek 19.4 - v PS str. 11/4 

Učivo:

ČJ - Slovesa v přítomném, budoucím a minulém čase

Ma - Jednotky hmotnosti

Geo - Obvodčtverce a obdélníku

Pr - Rostliny a živočichové na poli

VL - Vznik českého státu, Přemyslovci

AJ - 18. lekce

Rodiče:               

  • v pondělí 16.4 do jump areny. Odjezd bude autobusem od obecního úřadu v 8.00 hodin. Na místě se sejdeme nejpozději v 7,50 hodin. Děti s sebou nepotřebují žádné peníze. Do batohu si pouze vezmou oblečení na skákání, svačinu a pití. Dle instrukcí by měly mít s sebou jakékoliv pohodlné sportovní oblečení, nejlépe s dlouhým rukávem a nohavicemi. Skáče se v ponožkách, boty na přezutí potřeba nejsou potřeba. Trampolíny máme zamluvené v Praze od 10:00 - 11:30. Předpokládaný návrat do školy je mezi jednou a půl druhou hodinou. Oběd bychom tak měli stihnout ve škole.
  • V pátek 20.4 jedou děti na první lekci plavání. Odjezd bude autobusem od domu se sociálními byty (stará pošta) v 7,30 hodin. Na plávání vybíráme 200,- Kč na dopravu.
  • dne 26.2 jsem zaplatila zálohu na školu v přírodě
  • vybíráme doplatek na školu v přírodě, který činí 1.500,-Kč, a to do konce dubna, případně nejpozději do poloviny května. Děkuji
  • dne 23.4 od 17.00 hodin se uskuteční třídní schůzka v učebně čtvrté třídy
  • v týdnu od 23.4 do 26.4 probíhá ve škole sběr starého papíru a plastových víček. Odběr papíru je v prostoru boční haly. Prosím, dbejte pokynů žáků u vjezdu do areálu školy. Děkuji.